Середа, 21.02.2018, 11:54

Головна » 2017 » Листопад » 9 » В нашій школі стартував ІТ-факультатив від Kyiv Smart City та Академії кодування
17:24

7 листопада 2017 року ініціатива Kyiv Smart City спільно з Академією кодування запустила пілотний проект IT-факультативу в нашій школі. Відбулась перший відкритий урок та презентація проекту.

Головна ідея проекту полягає у бажанні відкрити для школярів двері у сучасне інформаційне суспільство, навчаючи їх програмуванню з перших шкільних років. Проект IT-факультативу від Kyiv Smart City та Академії кодування поки що стартував у тестовому режимі, з перспективою подальшого масштабування.  Безпосередньо навчальна програма вже апробована на курсах, які протягом року проводились у Kyiv Smart City Hub – де діти отримували знання зі Scratch та HTML / CSS.

Сьогодні на відкритому уроці були присутні:

• Юрій Назаров. Директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації.
  • Олег Гаряга. Голова Шевченківської райдержадміністрації.
  • Ярова Євгенія Валентинівна. Начальник Управління освіти Шевченківської РДА у м. Києві.
  • Устич Неллі В’ячеславівна. Директор школи №61 з поглибленим вивченням  інформаційних технологій.
  • Волонтери Антон Мельник та Кирило Савченко з проекту «Академія Кодування»

Впровадження безкоштовного факультативу з програмування для дітей 9-11 років у школі  було анонсовано у лютому 2017 року, під час прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі. Тоді ж було презентовано і навчальну програму.

Ми дійсно віримо, що вивчення програмування у школі дозволить вивести ІТ-освіту міста на новий рівень. І що в майбутньому інформаційно-комунікаційні технології будуть невід’ємною складовою будь-якої професії. Таким чином, ми відкриваємо перед підростаючим поколінням нові перспективи та конкурентні переваги в майбутньому.

Переглядів: 196 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
:-o

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Спеціалізована школа №61 оголошує додатковий набір учнів на 2017-2018 навчальний рік

«  Листопад 2017  »