П`ятниця, 18.01.2019, 17:14

Головна » 2018 » Грудень » 11 » У рамках проекту “Арт-педагогіка  на уроках української мови та літератури”
У рамках проекту “Арт-педагогіка  на уроках української мови та літератури”

У рамках проекту “Арт-педагогіка  на уроках української мови та літератури” студії “Гармонія” 7 грудня у 9-Б класі відбувся захист проекту “Смакові вподобання українського народу в поемі “Енеїда” І.П.Котляревського. Готуючись до його захисту, учням прийшлося ретельно попрацювати: поділитися на групи, опрацювати твір вздовж і впоперек, щоб зібрати теоретичний і практичний матеріал, дібрати відповідно темі проекту цитати, створити хмаринку тегів, оформити презентацію. Дуже складним виявилося упорядкувати оригінальну Кулінарну книгу, адже багато страв, які в ній згадуються, не мають сучасної рецептури. Тому звернулися за допомогою і до бабусь, і до мам, і, звичайно, до улюбленого Google!

Неймовірно цікавим був майстер-клас із приготування сирників за старовинним рецептом. Сучасні дівчата – чудові господині!

Проект готували майже 3 місяці, але результат і захист його виявився відмінним. Тож вивчаймо, зберігаймо звичаї й традиції нашого народу, бо це – пізнавально, цікаво і “смачно”!!!

Переглядів: 98 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

«  Грудень 2018  »