Субота, 23.06.2018, 15:23

Головна » 2018 » Травень » 13 » Тиждень початкової школи
Тиждень початкової школи

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів - формування у них допитливості, бажання пізнавати нове.У цьому навчальному році тиждень початкової школи проходив з 23 по 27 квітня. Ентузіазм та творчий підхід, командна робота вчителів та учнів створили цікаве та веселе свято. Кожного дня наша шкільна родина подорожувала екологічним маршрутом аби кожен учень засвоївши знання, міг впевнено сказати : «Я не ображу рідної землі!»

Розпочався тиждень з святкової лінійки під гаслом : « Зігріємо землю своєю любов’ю, для наших нащадків її збережем!». Ізюминкою заходу став Еколобок - супергерой нового екологічного часу.

Також в цей день учні 3-А та 3-В класу під час пізнавально - екологічної гри змогли «спіймати» справжній мікроб.Конкурси, ігри, майстер-класи розвивали творчі здібності школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Вівторок запам’ятався веселою та пізнавальною грою-вікториною «Знай! Люби! Бережи!», яка була проведена між учнями 2-А та 2-В класу.

Бліц-турнір «Квітуча планета», проведений у 2-Б класі, спонукав дітей до роздумів про неповторність довкілля, його красу і силу. Екологічний калейдоскоп « Нехай Земля квітує всюди» закликав усвідомити роль людства у збереженні чистоти навколишнього середовища і дбайливого ставлення до багацтв природи і лісів, рідного краю.

Учні 1-А, 1-Б, 1-В класів здивували неабиякими здібностями, продукуванням принципово нових ідей на майстер-класі з виготовлення іграшок із залишків використаних матеріалів.

Агітбригада 4-А та 3-В класу розповіла учням початкової школи про складну проблему забруднення довкілля, від розв’язання якої залежить існування людей на Землі.

Важливо, щоб кожен відчував відповідальність за охорону навколишнього середовища.Завершився тиждень початкової школи виховним заходом для учнів 2-4 класів «Схаменіться, люди, ще не пізно!».

Переглядів: 126 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

«  Травень 2018  »