Середа, 21.02.2018, 12:06

Головна » 2017 » Листопад » 15 » З 23 по 27 жовтня в школі пройшов тиждень біології, хімії, географії.
З 23 по 27 жовтня в школі пройшов тиждень біології, хімії, географії.

З 23 по 27 жовтня в школі пройшов тиждень біології, хімії, географії. Він був насичений різноманітними цікавими та змістовними заходами. Здійснім віртуальну мандрівку та пригадаємо найвиразніші моменти тижня.

Біологія
23.10 Дослідницький практикум на тему:"Хімія в біології". Учні 8-Б класу з зацікавленістю спостерігали за виділенням хлорофілу з листків герані, властивостями антоціанів проявляти свій колір в залежності від кислотності середовища; з'ясували чому стають гнучкими кістки в кислотах, чому не тоне у воді мандарин у шкірці.

27.10 учні 5-Б класу провели майстер-клас з виготовлення еко-годівничок для учнів 1-Б класу. Вони показали та розповіли першокласникам, які годівнички можна зробити взимку разом з батьками та друзями, для того, щоб підтримати наших пернатих друзів. І ось які красиві годівнички вони зробили!!!

24.10 учні 7-х класів провели пізнавально-інформаційну гру на тему:"Як тварини використовують свої хвости" для учнів 3-В класу.

Один із днів тижня був присвячений ОСЕНІ, найчарівнішій порі року. Ось як ми зустрічали осінь!!!

Хімія

В понеділок, 23.10 учні 8-А класу були в захваті від малювання на вершках. Помічену властивість мила(розчинювати жир) використовували для малювання. Замість білого аркушу паперу маємо тарілочку з білими вершками. Харчові  фарби крапаємо  на вершки, потім ватною паличкою з миючим засобом  розганяємо фарбу. Крапаємо наступний колір. Спостерігаємо чудернацькі малюнки!!!

24.10 10-А клас із задоволенням взяли участь у конкурсу “Селфі з хімією”.Тематика конкурсу: “Хімія поглинула наше життя”.  Переможців обирало компетентне журі - учні та учителі школи. Перше місце виборов Прісецький Денис, а друге - Озерова Ольга. Вітаємо!!!

25.10 учні паралельних класів 8-А та 8-Б боролися в інтелектуальній грі "Подорож світом наук", яка була повязана з хімічними поняттями. Перемогу отримала дружба! І місце виборола команда 8-А класу, учасники: Борисов Володимир, Лєнь Сергій, Славицька Олександра, Соловйов Дмитро.

ІІ місце-учениці 8-Б, учасниці: Синицька Анфіса, Вдовіченко Юлія, Коваленко Евеліна, Петрова Марія.

ІІІ місце-учениці 8-А, учасниці: Апанович Лукія, Глущенко Даша, Деревянко Катерина, Єлшанська Софія, Заплавська Єва. Молодці!!!

26.10 7- Б класу пощастило.Учні вдосталь насолодились грою “Морський бій”. Але гра специфічна, полем бою була Періодична  таблиця хімічних елементів Д.І.Менделєєва. Вийшло весело, цікаво і корисно!

26.10 учні 11-А класу були “послідовниками” алхімії. Ця наука  виникла дуже давно, але інтерес до неї не пропав і по цей день. Людство завжди цікавилося чимось містичним, загадковим, незвіданим. Так наші учні вирішили перевірити, чи можна зробити молекули неїстівних та отруйних  речовин не тільки їстівними, а й смачними. Взяли муку, цукор, молоко, та спекли масштабні моделі молекул органічних речовин. Самі спекли, самі з’їли. Смачно! Хочете перевірити дотримуйтесь рецептури учнів 11-А класу: мука, цукор, молоко!

Географія

23.10 учні 8-Б класу взяли участь у практикумі на тему «Фізика в географії»  де разом з вчителем провели ряд досліджень. Довели існування атмосферного тиску виконавши дослід із стаканом води, провели дослід з повітряними кульками відтворюючи утворення вітру та визначивши від чого залежить сила вітру.

25.10 учні 8-10-х класів взяли участь у інтелектуальній грі «Географічний алфавіт», проходячи гру учні відповідали на географічні запитання.

Протягом тижня проходила виставка робіт учнів на географічну тематику

Для учнів 7-А та 7-Б класів було проведено інтелектуальну гру «Географічний ринг», де були різноманітні конкурси: «Розминка», конкурс капітанів, «Гонка за лідером», та конкурс «Домашнє  завдання».

Для учнів 1-х та 2-х класів було проведено екологічну вікторину.

Переглядів: 319 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Спеціалізована школа №61 оголошує додатковий набір учнів на 2017-2018 навчальний рік

«  Листопад 2017  »