П`ятниця, 19.04.2019, 07:38
Головна Здоровим бути - це модно! Реєстрація Вхід

Проект  «Україна починається з тебе»

24 січня учні 8- А класу відвідали музей "Київська фортеця".

4 грудня спеціаліст з профорієнтації Шевченківської районної філії КМЦЗ Шпікова Анна Дмитрівна провела семінар та тестування на визначення майбутньої професії з учнями 11-А клас.

9 листопада відзначаємо День української писемності та мови.
З нагоди свята учні школи взяли активну участь у шкільному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика, а старшокласники та вчителі долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

5 листопада учні 61 школи долучились до флеш-мобу, присвяченого Дню національного костюма, який проходить у Шевченківському районі на підтримку цікавого інтеркультурного середовища освіти нашого району.

Осінні канікули учні 5-Б класу провели з користю. Ми відвідали Національний історичний музей України. На інтерактивній екскурсії познайомились зі звичаями й побутом Київської Русі. А по дорозі зазирнули на Пейзажну алею.

Напередодні свята Захисника України учні 8-А класу здійснили екскурсію до Президентського полку. Виступ Президентського оркестру, проходження смуги перешкод, святковий концерт та демонстрація військової техніки не залишили байдужими всіх присутніх. Дякуємо військовим за службу! Слава Україні!!! Героям слава!

12 жовтня у переддень Святої Покрови до Дня українського козацтва та Дня захисника України в школі відбулися змагання серед команд учнів 3-4 класів «Козацькі розваги», де у різноманітних конкурсах молодші козачки показали свою силу, спритність, швидкість, влучність та координацію.

2-3 жовтня в рамках профорієнтаційної роботи за сприяння ГО «Школа героїв» пройшли цікаві зустрічі учнів з успішними представниками різних сфер діяльності.

21 вересня в День Миру в школі відбувся святковий квест серед учнів 5-10 класів. Переможцями першої підгрупи стала команда учнів 5-Б класу, а другої підгрупи – команда учнів 10-А класу. Вітаємо переможців!

29 вересня - 75 роковини з дня трагедії в Бабиному Яру.

13 жовтня в нашій школі проводився квест «Запорізька Січ», присвячений Дню українського козацтва. Учні з 5 по 11 класи змагались в 2-ох категоріях та доводили свої знання традицій, культури та фольклору українських козаків.

22 січня вся Україна святкує День Соборності України. Учні нашої школи теж долучились до цього свята. Члени самоврядування школи підготували святковий захід «Хвилини в історії».

Київський муніципальний естрадно-духовий оркестр подарував учням та вчителям чудовий концерт, присвячений Дню Соборності України.

Також учні прийняли участь у районному флеш-мобі «Не розплітай Україну!»

«  Квітень 2019  »