П`ятниця, 16.11.2018, 15:03
Головна Самоврядування Реєстрація Вхід

Шкільне самоврядування спеціалізованої школи №61

Міністерство освіти

Допомагає в організації навчального процесу в школі, організовує товариську  взаємодопомогу в навчанні (робота учнів-консультантів з різних предметів),  пропонує раціональні методи навчальної діяльності школярів, їх  самоосвіти, допомагає проводити олімпіади, веде контроль за успішістю в школі, працює з обдарованими учнями.

Міністерство дисципліни і порядку

Піклується про виховання  у школярів  свідомої  дисципліни, підтримує порядок у школі, домагається  виконання всіма школярами «Правил для учнів»; приймає активну участь у контролюванні прогулів і запізнень, організовує чергування  по школі, контролює якість чергування в класах, здійснює нагляд за зовнішнім  виглядом  учнів, дисципліною на перервах, за поведінкою учнів  в школі,  пропагує  норми культурної поведінки, правила етикету,  піклується  про вироблення і  підтримку певних традицій  шкільного життя, стилю і тону в колективі, про дотримання дисципліни і порядку під час проведення всіх виховних заходів, про захист прав та інтересів учнів. Міністерством дисципліни і порядку регулярно організовуються рейди по школі: «Шкільна форма», «Урок», «Запізнення».

Міністерство культури та дозвілля

Піклується про естетичне виховання  школярів, розвиток їх художніх здібностей, допомагає в організації і проведенні загально-шкільних свят, вечорів відпочинку, бере участь у підготовці і проведенні екскурсій до музеїв, культпоходів в театри, кіно, на виставки, концерти, інформує школярів про новини культурного життя міста, бере  участь в художньому оформленні  школи;  бере активну участь у конкурсах та у роботі шкільних гуртків, творчих об’єднань.

Міністерство охорони здоров’я та спорту

Піклується про створення спортивних гуртків, пропонує спортивні гуртки, сприяє залученню учнів в ці гуртки,  бере участь у підготовці та проведенні спортивних свят, змагань в школі, забезпечує участь команд в районних, міських змаганнях, спортивних естафетах, вікторинах, пропагує здоровий спосіб життя.

Міністерство інформації

Інформаційний центр збирає інформацію  про різні події шкільного життя, висвітлює їх у шкільній  пресі, проводить конкурси стінгазет до визначних подій. Інформує учнів, вчителів, батьків про всі події, які відбуваються у школі. Готує фотоматеріали про події зі шкільного життя.

Міністерство милосердя

Організовує шефську роботу, допомагає молодшим школярам у виховній  роботі в класах – на перервах та в позаурочний час. Організовує збирання одягу, шкільного приладдя та іграшок для сиріт та дітей-інвалідів, проводить доброчинні заходи.

Структура шкільного самоврядування

Президент шкільного самоврядування - Астапова Дар'я

Прем’єр міністр шкільного самоврядування - Гайдай Олексій

Назва міністерства

Склад міністерства

Міністерство освіти

Педченко Дар'я

Міністерство дисципліни і порядку

Синицька Анфіса, Чудовська Євгенія

Міністерство охорони здоров’я і спорту

Мороз Анастасія, Шаповал Ірина, Дроздов Єгор, Маркевич Матвій

Міністерство інформації

Махиня Анастасія, Карабач Анастасія

Міністерство культури та дозвілля

Ярмак Дар'я, Якубенко Іван, Мельничук Єлизавета, Гадирова Карина

Міністерство милосердя

Ткаченко Олександр, Білоус Анастасія, Тоцька Анна

Старостат спеціалізованої школи № 61 на 2018-2019 н.р.

5-А - Гоменюк Вікторія

5-Б - Маркевич Матвій