Середа, 13.11.2019, 22:13
Головна Робототехніка Реєстрація Вхід

Робототехніка

Програма " Основи робототехніки"

Напевне, ви неодноразово замислювалися над такими питаннями:

Чому вчити? Як вчити? Які знання, уміння, навички будуть потрібні дитині завтра, щоб вона якнайповніше розкрила свій природній потенціал та впевнено почувала себе у високотехнологічному суспільстві?

Над цим питанням варто замислитися уже сьогодні і уже сьогодні шукати відповідь, пробувати, експериментувати, прогнозувати потреби майбутнього.  Освіта 21-го століття повинна надавати дітям можливість учитися вирішувати задачі, експериментуючи зі своїм оточенням; вона повинна активізувати творчі здібності і прагнення до сумісної праці, мотивувати та направляти. Пробуджувати в учнях здібності імпровізувати, робити власні відкриття, вчити їх працювати в команді. Ці навички, безумовно, краще підготують наших дітей до майбутнього.

Саме ці роздуми наштовхнули нас на введення в навчальний процес курсу «Основи робототехніки»  на базі сучасних роботів LEGO Mindstorms EV3 (Home Edition, Education)

Учні будуть вивчати фізичні принципи роботи усіх доступних сенсорів та будувати роботів, які можуть самостійно реагувати на перешкоди і об’їжджати їх, рухатись по звивистій лінії, детектувати об’єкти на відстані тощо. Алгоритми для таких роботів учні будуть створювати та програмувати самі. Для цього використовуються сервомотори, датчики звуку, дотику, освітленості, ультразвуковий датчик відстані та графічне середовище програмування LEGO MINDSTORMS EV3

Офіційний сайт   http://www.lego.com

Програмне забезпечення