П`ятниця, 18.01.2019, 17:11
Головна Проект – гра «Tolerant Conflict Resolution in the Youth Environment» Реєстрація Вхід

Проект  «Спорт-box,61»

12 жовтня у переддень Святої Покрови до Дня українського козацтва та Дня захисника України в школі відбулися змагання серед команд учнів 3-4 класів «Козацькі розваги», де у різноманітних конкурсах молодші козачки показали свою силу, спритність, швидкість, влучність та координацію.

Вітаємо всіх учнів та їх батьків зі святами!

Cеред багатьох факторів, від яких залежить майбутнє держави, одним із найголовніших є стан здоров’я її громадян, зокрема молодого покоління. Зміцнення здоров’я дітей є однією з актуальних проблем нашого суспільства. До розв’язання цієї проблеми долучилася і шкільна бібліотека.

Так з цієї нагоди 16 листопада в нашій школі була проведена гра – квест «Рухова активність - здоровий спосіб життя». В грі учні не тільки здобули нові знання, але й отримали навички ефективного спілкування в різних формах та умовах для досягнення загальної цілі.

Квест – це пригоди. Кожна команда пройшла  ряд станцій – етапів, де отримувала і виконувала творчі, спортивні та інтелектуальні  завдання.

При підведенні підсумків кожна команда була відзначена за   дружність, організованість, творчість і спортивну підготовку.

З 2 жовтня по 6 жовтня в школі проводився тиждень фізичної культури та «Захисту Вітчизни». В межах тижня відбулися Олімпійські уроки та легкоатлетичні естафети.

На перервах виконувалися фізичні хвилинки та проходили змагання з настільного тенісу та шахів серед учнів всіх класів.

Для учнів 8-х класів провели майстер-клас з баскетболу тренери Дитячої юнацької спортивної школи Сабутський Олександр та Сабутський Сергій.

Учні 7-9 класів прийняли активну участь в «Олімпійському квесті».

Тиждень закінчився урочистою нагородою учасників та переможців шкільних змагань з настільного тенісу, шахів та «Олімпійського квесту» та «Парадом чемпіонів», під час якого учні-спортсмени нашої школи продемонстрували свої спортивні досягнення.

«  Січень 2019  »