Вівторок, 18.09.2018, 18:33
Головна Проект – гра «Tolerant Conflict Resolution in the Youth Environment» Реєстрація Вхід

Проект  «Спорт-box,61»

Cеред багатьох факторів, від яких залежить майбутнє держави, одним із найголовніших є стан здоров’я її громадян, зокрема молодого покоління. Зміцнення здоров’я дітей є однією з актуальних проблем нашого суспільства. До розв’язання цієї проблеми долучилася і шкільна бібліотека.

Так з цієї нагоди 16 листопада в нашій школі була проведена гра – квест «Рухова активність - здоровий спосіб життя». В грі учні не тільки здобули нові знання, але й отримали навички ефективного спілкування в різних формах та умовах для досягнення загальної цілі.

Квест – це пригоди. Кожна команда пройшла  ряд станцій – етапів, де отримувала і виконувала творчі, спортивні та інтелектуальні  завдання.

При підведенні підсумків кожна команда була відзначена за   дружність, організованість, творчість і спортивну підготовку.

З 2 жовтня по 6 жовтня в школі проводився тиждень фізичної культури та «Захисту Вітчизни». В межах тижня відбулися Олімпійські уроки та легкоатлетичні естафети.

На перервах виконувалися фізичні хвилинки та проходили змагання з настільного тенісу та шахів серед учнів всіх класів.

Для учнів 8-х класів провели майстер-клас з баскетболу тренери Дитячої юнацької спортивної школи Сабутський Олександр та Сабутський Сергій.

Учні 7-9 класів прийняли активну участь в «Олімпійському квесті».

Тиждень закінчився урочистою нагородою учасників та переможців шкільних змагань з настільного тенісу, шахів та «Олімпійського квесту» та «Парадом чемпіонів», під час якого учні-спортсмени нашої школи продемонстрували свої спортивні досягнення.

«  Вересень 2018  »