Четвер, 27.06.2019, 03:40
Головна Проект – гра «Tolerant Conflict Resolution in the Youth Environment» Реєстрація Вхід

Проект  «Спорт-box,61»

6 лютого в межах проекту «Спорт.box.61 – за здоровий спосіб життя!» відбувся тренінг «Профілактика вживання наркотиків» для учнів 9-х класів від представника ГО «Narconon» Людмили Владиславівни.

20 жовтня відбулися змагання — жовтневий турнір з футболу на "Кубок Банаса Д.М."

Вітаємо команду футболістів нашої школи, яка посіла І місце у середній віковій групі та ІІ місце у старшій.

Молодці! Так тримати!

16 жовтня учні 7-А класу відвідали Київський велотрек - один із найстаріших велотреків Європи з непростою, але цікавою історією.

12 жовтня у переддень Святої Покрови до Дня українського козацтва та Дня захисника України в школі відбулися змагання серед команд учнів 3-4 класів «Козацькі розваги», де у різноманітних конкурсах молодші козачки показали свою силу, спритність, швидкість, влучність та координацію.

Вітаємо команду 4-х класів з перемогою в районному етапі міського турніру з футболу "Шкіряний м'яч"!
Молодці! Так тримати!

27 вересня для учнів 1-х класів відбулася вистава театру «Арсенал», присвячена Тижню безпеки життєдіяльності, «Пригоди в країні Світофорії».

12 вересня відбулася зустріч учнів з офіцером поліції Демчук Інною Михайлівною. Учні 2-В класу познайомилися з поняттям буллінг та способами протидії йому.

7 вересня, напередодні Дня фізичної культури та спорту в школі відбулися Олімпійські уроки в 1-10 класах. Також під час перерв проводилися змагання на краще виконання руханки серед учнів 2-4-х класів. А в 9-А та 9-Б класах відбувся дружній матч з футболу.

Cеред багатьох факторів, від яких залежить майбутнє держави, одним із найголовніших є стан здоров’я її громадян, зокрема молодого покоління. Зміцнення здоров’я дітей є однією з актуальних проблем нашого суспільства. До розв’язання цієї проблеми долучилася і шкільна бібліотека.

Так з цієї нагоди 16 листопада в нашій школі була проведена гра – квест «Рухова активність - здоровий спосіб життя». В грі учні не тільки здобули нові знання, але й отримали навички ефективного спілкування в різних формах та умовах для досягнення загальної цілі.

Квест – це пригоди. Кожна команда пройшла  ряд станцій – етапів, де отримувала і виконувала творчі, спортивні та інтелектуальні  завдання.

При підведенні підсумків кожна команда була відзначена за   дружність, організованість, творчість і спортивну підготовку.

З 2 жовтня по 6 жовтня в школі проводився тиждень фізичної культури та «Захисту Вітчизни». В межах тижня відбулися Олімпійські уроки та легкоатлетичні естафети.

На перервах виконувалися фізичні хвилинки та проходили змагання з настільного тенісу та шахів серед учнів всіх класів.

Для учнів 8-х класів провели майстер-клас з баскетболу тренери Дитячої юнацької спортивної школи Сабутський Олександр та Сабутський Сергій.

Учні 7-9 класів прийняли активну участь в «Олімпійському квесті».

Тиждень закінчився урочистою нагородою учасників та переможців шкільних змагань з настільного тенісу, шахів та «Олімпійського квесту» та «Парадом чемпіонів», під час якого учні-спортсмени нашої школи продемонстрували свої спортивні досягнення.

«  Червень 2019  »