Понеділок, 16.07.2018, 15:13
Головна проект 9-А Реєстрація Вхід

Проект 9-А класу

«Мистецтво жити серед людей»

Координатор проекту: Кінзерська Людмила Михайлівна, учитель української мови та літератури, класний керівник 7-А класу.

Мета проекту:

1. Виховувати духовно-розвинену людину, яка глибоко усвідомлює саму себе й може сама свідомо керувати своїми вчинками, спрямовуючи їх на досягнення суспільно важливих цілей і підпорядковувати їх нормам і вимогам людяності.

2. Сприяти   глибокому усвідомленню учнями вічних і мудрих законів життя, а саме: любові до батьків і рідних, поваги до людей, до праці, до рідної мови та Батьківщини.

3. Формувати високий рівень національної, правової свідомості, соціальної відповідальності, готовності працювати в ім’я України.

4. Розвивати інтелектуальні, духовні, трудові, художньо-естетичні риси та здібності особистості.

5. Навчати поважати особисту гідність  та гідність кожної людини, навчати толерантному ставленню до інших культур та релігій.

Завдання проекту:

1. Розширити, поглибити і систематизувати знання дітей про моральні норми і правила культурної поведінки, прийняті в суспільстві.

2. Сформувати практичні вміння і навички, звички культурної поведінки, турботливого ставлення до оточуючих та навколишнього світу.

3. Викликати в школярів бажання культурно поводитися, додержуватися правил для учнів та інших морально-етичних норм.

4. Розвинути вміння школярів справедливо оцінювати свої та чужі вчинки, узагальнювати й нагромаджувати досвід моральної поведінки.

5. Впровадження активних форм, методів і видів виховної діяльності, стимулювання пошуково-пізнаваьної діяльності вихованців.

6. Виховання у дітей та учнівської молоді громадянськості, патріотизму як найважливіших духовно-моральних і соціальних цінностей, готовності до активного прояву в різних сферах життя суспільства.

Тривалість проекту – 3 роки.

Учасники проекту – учні класу.

Очікувані результати:

1. Розуміння себе як особистості з індивідуальним творчим потенціалом.

2. Формування фундаменту довіри до колективу з позитивним ставленням і прийняттям інших людей.

3. Усвідомлення своїх та чужих переваг і слабких сторін, причин поведінки, наслідків вчинків.

4. Вміння дотримуватися морально-етичних норм поведінки та протидіяти негативним проявам в учнівському колективі.

5. Готовність підлітків до засвоєння духовно-моральних якостей та життєвих компетентностей.

З метою реалізації проекту, протягом І семестру 2015-2016 н. р. були проведені такі заходи:

1. Зустріч із працівниками кримінальної міліції «Закон у суспільстві. Я - правий».

2. Години спілкування «Виконуй обов’язки, поважай правопорядок і закон», «Вчимося бути толерантними», «Чи творча я особистість?»

3. Виховні години «Життя не вічне – вічні цінності людські», «У твоїм слові – твоя душа».

4. Відверті розмови «Чи потрібно стримувати власні емоції?», «Чи можна прожити без конфліктів?»

5. Відвідали Національний музей літератури.

6. Переглянули й обговорили мультиплікаційний фільм «Маленький принц».

З метою реалізації проекту, протягом ІІ семестру 2015-2016 н. р. були проведені такі заходи:

1. Виховні години «Людей нецікавих у світі немає», «Ми пов’язані з усім живим у природі».

2. Години спілкування «Від стереотипу до взаєморозуміння», Правила поведінки в школі, громадських місцях».

3. Екскурсія до Національного музею «Чорнобиль», участь в акції «Мир на крилах» до 30-ої річниці трагедії на ЧАЕС.

4. Урок-мужності «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» до Дня перемого над нацизмом у Другій світовій війні.

5. Покладання квітів до могили полеглим воїнам у Другій світовій війні.

6. Відвідали водно-інформаційний центр, музей «Експериментаніум», хлібокомбінат «Кулиничі».

Даний проект допомагає учням адаптуватися в соціумі, відчути себе неординарною особистістю; вчить толерантно, з повагою ставитися до кожного в суспільстві; розвиває в учнів пізнавальну активність, самостійність у пошуковій роботі; виховує естетичні та патріотичні почуття, почуття любові до України та її народу.

«  Липень 2018  »