Середа, 19.12.2018, 10:50
Головна Проект 5-А класу Реєстрація Вхід

Проект 8-А " Знай і люби своє рідне місто"

Координатор проекту: "Озерова Наталія Іванівна - класний керівник 8-А класу, вчитель англійської мови

Мета:

1.залучити учнів до активного вивчення історії, культури рідного міста;

2.вивчення учнями культур, історій та традицій різних країн світу;

3.виховувати толерантність і повагу до інших шляхом залучення учнів до інтернаціональних зв'язків, через широкий доступ до різноманітних джерел інформації.

Очікувані результати:

1.навчитися співпрацювати, добирати форми самовираження, спільно реалізовувати навчальний проект;

2.здійснити різноманітні екскурсії рідним містом, поглибити знання про його історію, культуру, традиції та сучасність;

3.навчитися толерантному відношенню до інших культур та релігій;

4.набути вмінь, давати характеристику минулому та сучасному розвитку свого міста;

5.при нагоді мати можливість зав'язати  дружні стосунки з однолітками з інших країн з метою ознайомлення їх традиціями і звичаями нашого народу.

На кінець 5 класу :

1.Здійснили екскурсію до Трипілля, з якої дізнались про культуру та побут нашого народу в давнину.

2.На виховних годинах ознайомились з князівською добою ( V - XIV ст.) литовсько-польською добою (XIV-XVII ст.) та перебуттям Лівобережної України і Києва під владою Росії.

3.Здійснили екскурсію до Лютізького плацдарму, де на власні очі побачили, як здійснювалась операція по визволенню Києва  від німецько-фашистських загарбників в 1943р.

4. Переглянули відеоролик "Сім чудес Києва" про незвичайні пам'ятники нашого міста, який було представлено в проекті шкіл ПАШ ЮНЕСКО в 2015 році.

Відеозвіт учнів 6-А класу в роботі над проектом "Місто,в якому я живу"

Звіт за І семестр 2017-2018 навчального року в роботі над проектом " Місто,в якому я живу " учнів 7- А класу

21 вересня наш 7-А клас долучився до святкування Дня Миру,який так потрібен нашій країні!

21 жовтня учні 7- их класів здійснили цікаву екскурсію в стародавнє місто Чернігів! Гарна погода і чудовий настрій допомогли нам отримати заряд позитиву

Ми в Чернігівському колегіумі.Цікаво було дізнатися які науки вивчали там учні,як складався їх учбовий тиждень...

Прогулянка парком

А ще ми відвідали м.Козелець. Незабутні враження від екскурсіїї! Дякуємо нашим класними керівникам Озеровій Н.І. та Чечель Т.В.

15 листопада учні 7-А класу здійснили цікаву екскурсію на телеканал "Україна", де побачили на власні очі, як відбуваються зйомки програм, за допомогою якої апаратури, а також побували в студіях, де здійснюються зустрічі з відомими людьми, та транслюються прямі ефіри випуску новин.

30 листопада учні 7- А класу відвідали музей сиру. Ми дізналися про цікаві факти сироваріння, ознайомилися з традиційними видами сирів. Але попереду на нас чекала дегустація продукції! Смачно! Ми скуштували 5 видів сирів. Дякуємо за екскурсію! Всім дуже сподобалось!

15 березня учні 7-А класу відвідали музей "Сила патріотизму" Героя України, професора, заслуженого діяча мистецтв України Володимира Матвієнка.

Сьогодні В.П.Матвієнко на волонтерських засадах надає допомогу військовослужбовцям України - учасникам бойових дій та членам їхніх сімей. Патріотичні пісні В.Матвієнка підтримують бойовий дух українських бійців, які знаходяться на передовій!

На згадку кожен отримав в подарунок збірник пісень"Україно - мати, бережи синів"!

А цю картину "Нічний бій", яку подарували бійці Української армії з передової В.Матвієнку - він передав в дарунок  музею.

«  Грудень 2018  »