Вівторок, 21.05.2019, 05:52
Головна Проект 5-А класу Реєстрація Вхід

8-А клас

Проект "Знай і люби своє рідне місто"

Координатор проекту: "Озерова Наталія Іванівна - класний керівник 8-А класу, вчитель англійської мови

Мета:

1.залучити учнів до активного вивчення історії, культури рідного міста;

2.вивчення учнями культур, історій та традицій різних країн світу;

3.виховувати толерантність і повагу до інших шляхом залучення учнів до інтернаціональних зв'язків, через широкий доступ до різноманітних джерел інформації.

Очікувані результати:

1.навчитися співпрацювати, добирати форми самовираження, спільно реалізовувати навчальний проект;

2.здійснити різноманітні екскурсії рідним містом, поглибити знання про його історію, культуру, традиції та сучасність;

3.навчитися толерантному відношенню до інших культур та релігій;

4.набути вмінь, давати характеристику минулому та сучасному розвитку свого міста;

5.при нагоді мати можливість зав'язати  дружні стосунки з однолітками з інших країн з метою ознайомлення їх традиціями і звичаями нашого народу.

Пам'яті загиблих - будемо гідні! Пам'ятаємо!

Знову разом! Непомітно пролетіло літо і ми зустрілися 3 вересня вже в 8-А класі! Привіт школо!

Для хлопців і дівчат нашого класу було проведено треннінг про наслідки булінгу в колективі. Дякуємо нашому психологу Хорольській З.С.

Напередодні свята Захисника України учні 8-А класу здійснили екскурсію до Президентського полку. Виступ Президентського оркестру, проходження смуги перешкод, святковий концерт та демонстрація військової техніки не залишили байдужими всіх присутніх. Дякуємо військовим за службу! Слава Україні!!! Героям слава!

22 жовтня 8-А клас здійснив цікаву екскурсію до музею Київського метрополітену. Ми дізнались про цікаві історичні факти метробудування, особливо незвично було побачити яким чином переправляли поїзди метро, коли ще не було мосту через Дніпро, до станцій" Гідропарк"та " Лівобережна". На згадку про відвідування музею кожному учню подарували план Київського метрополітену з правилами безпечної поведінки під час подорожі містом.

21 січня-день жовто-синього кольору! Підтримуємо традиції! Ми- разом!!!

22 січня- День Соборності України! Слава Україні! Героям - слава!

24 січня учні 8- А класу відвідали музей "Київська фортеця". Дуже цікава екскурсія не залишила нікого байдужим. Наприкінці був проведений квест з історії козацтва.

Кращим Отаманом виявився Зубань Дмитро! Вітаємо!

В кінці екскурсії з задоволенням подивились виставку дитячих малюнків, присвячених воїнам АТО.

Ось і закінчився кольоровий тиждень! Творчо і цікаво було створювати настрій під різні кольори! Нам це вдалося!

Творча майстерня в дії!

День Святого Валентина в нашому 8-А класі.

На кінець 5 класу :

1.Здійснили екскурсію до Трипілля, з якої дізнались про культуру та побут нашого народу в давнину.

2.На виховних годинах ознайомились з князівською добою ( V - XIV ст.) литовсько-польською добою (XIV-XVII ст.) та перебуттям Лівобережної України і Києва під владою Росії.

3.Здійснили екскурсію до Лютізького плацдарму, де на власні очі побачили, як здійснювалась операція по визволенню Києва  від німецько-фашистських загарбників в 1943р.

4. Переглянули відеоролик "Сім чудес Києва" про незвичайні пам'ятники нашого міста, який було представлено в проекті шкіл ПАШ ЮНЕСКО в 2015 році.

Відеозвіт учнів 6-А класу в роботі над проектом "Місто,в якому я живу"

Звіт за І семестр 2017-2018 навчального року в роботі над проектом " Місто,в якому я живу " учнів 7- А класу

21 вересня наш 7-А клас долучився до святкування Дня Миру,який так потрібен нашій країні!

21 жовтня учні 7- их класів здійснили цікаву екскурсію в стародавнє місто Чернігів! Гарна погода і чудовий настрій допомогли нам отримати заряд позитиву

Ми в Чернігівському колегіумі.Цікаво було дізнатися які науки вивчали там учні,як складався їх учбовий тиждень...

Прогулянка парком

А ще ми відвідали м.Козелець. Незабутні враження від екскурсіїї! Дякуємо нашим класними керівникам Озеровій Н.І. та Чечель Т.В.

15 листопада учні 7-А класу здійснили цікаву екскурсію на телеканал "Україна", де побачили на власні очі, як відбуваються зйомки програм, за допомогою якої апаратури, а також побували в студіях, де здійснюються зустрічі з відомими людьми, та транслюються прямі ефіри випуску новин.

30 листопада учні 7- А класу відвідали музей сиру. Ми дізналися про цікаві факти сироваріння, ознайомилися з традиційними видами сирів. Але попереду на нас чекала дегустація продукції! Смачно! Ми скуштували 5 видів сирів. Дякуємо за екскурсію! Всім дуже сподобалось!

15 березня учні 7-А класу відвідали музей "Сила патріотизму" Героя України, професора, заслуженого діяча мистецтв України Володимира Матвієнка.

Сьогодні В.П.Матвієнко на волонтерських засадах надає допомогу військовослужбовцям України - учасникам бойових дій та членам їхніх сімей. Патріотичні пісні В.Матвієнка підтримують бойовий дух українських бійців, які знаходяться на передовій!

На згадку кожен отримав в подарунок збірник пісень"Україно - мати, бережи синів"!

А цю картину "Нічний бій", яку подарували бійці Української армії з передової В.Матвієнку - він передав в дарунок  музею.

«  Травень 2019  »