Понеділок, 21.05.2018, 03:44
Головна Проект 4-Б Реєстрація Вхід

Мета проекту: ознайомити учнів з історією виникнення козацтва,   викликати    інтерес до пізнання героїчного минулого України; розвивати творчі та інтелектуальні здібності, спритність, кмітливість, витривалість; виховувати почуття любові  та гордості  за історію своєї Держави та її героїв.

Проблема: вивчення історії українського козацтва.

Характеристика проекту: груповий, частково пошуковий, короткотривалий.

Учасники проекту: учні 4-Б класу

Актуальність проекту

Одним із головних завдань сучасної школи є фор­мування національної свідомості підро­стаючого покоління, виховання патріота своєї Вітчизни.

Дослідження національних джерел, включення школяра у культурно-національне середовище шляхом відродження козацьких традицій, передача учням соціального досвіду українського народу його національної ментальності, отримання ними  відповідних знань з історії є ефективним засобом формування національної свідомості та самосвідомості громадянина України, розвитку його духов­ності, моральної, правової, трудової, фізичної, естетичної та екологічної культури, індивідуальних здібностей і таланту.

Національна самосвідомість - складне й багатогранне утворення образу «Я» людини як патріота, рівня сформованості значущих для реалізації власних потреб і потреб української Держави в розвитку інтересів, прагнень, знань, умінь та якостей.

Результати аналізу виховної спадщини запорізьких козаків, цінно­стей козацької педагогіки дають можливість застосувати їх до розв'язання завдань шкільної освіти.

«  Травень 2018  »