Середа, 19.12.2018, 10:52
Головна Проект 4-Б Реєстрація Вхід

Проект «ШКОЛА ДРУЖБИ»

СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 61 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Куратор проекту: Малінко Вікторія Євгеніївна, класний керівник.

Учасники проекту: вчителі, батьки, учні класу.

Тип проекту: практико-орієнтований.

За змістом: надпредметний.

За характером контактів: зовнішній.

За кількістю учасників: масовий.

Тривалість: 2018-2020 роки

Мета проекту:

1.Залучити широкі кола учнів до активного вивчення вітчизняної історії, культури, історії рідного краю.

2.Вивчення учнями розмаїття культур, історії та традицій, мов різних країн світу.

3.Виховувати толерантність і повагу до інших шляхом залучення учнів до інтернаціональних зв’язків, через широкий доступ до різноманітних джерел інформації.

Учасники проекту:

• Учні 5-7 класів

• Вчителі суспільних та гуманітарних дисциплін.

• Педагоги-організатори.

За умов успішної реалізації проекту

учні набудуть таких знань, умінь та навичок:

• Навчаться спільно реалізовувати навчальний проект, співпрацювати, добирати форми самовираження.

• Навчаться толерантному, неупередженому відношенню до інших культур, релігій, народів.

• Поглиблять знання про окремі країни світу: їх історію, культуру, традиції, сучасність, політичну систему.

• Набудуть вмінь давати характеристику окремим сучасним країнам світу, народам та різним проявам культури.

• Матимуть змогу орієнтуватися в сучасних міжнародних відносинах.

• При нагоді матимуть можливість зав’язати дружні стосунки з однолітками з інших країн.

Шляхи реалізації проекту

Навчальна діяльність:

1. Спеціальний курс „Навчаємося разом

2. Поглиблене вивчення навчального матеріалу по вибраній країні (5 клас –Україна)

3. Навчання учнів брати участь в підготовці та представленні міні-проектів та проектних робіт.

4.Відвідування різноманітних вистав, інтерактивних виставок, музеїв в Києві та по Україні.

«  Грудень 2018  »