П`ятниця, 16.11.2018, 15:02
Головна Орієнтовні завдання на 2017-2018 н.р. Реєстрація Вхід

10-А клас

Класний керівник: Кінзерська Людмила Михайлівна

1 листопада учні 10-А класу побували на Дні відкритих дверей Національного університету біоресурсів та природокористування України – одного з найстаріших вузів країни. Декан гуманітарно-педагогічного факультету Шинкарук Василь Дмитрович ознайомив майбутніх вступників зі спеціальностями університету, коротко розповів про цікаве й змістовне студентське життя. Десятикласники мали нагоду особисто поспілкуватися з деканом найбільшого факультету університету та студентами 4-го курсу, які навчаються за Програмою подвійного диплома. Голова Приймальної комісії проконсультував майбутніх абітурієнтів щодо вступу до навчального закладу та вибору спеціальності.

Під час осінніх канікул учні 10-А класу відвідали Закарпаття. Упродовж дводенної екскурсії ознайомилися з пам’ятками історії та культури Мукачева, Ужгорода, покупалися в термальних джерелах міста Берегово, побували на кордоні України зі Словаччиною. Особливо вразили школярів закарпатські замки – замок Паланок у Мукачеві, Ужгородський замок, Невицький замок, який знаходиться недалеко від Ужгорода і відомий як замок Поганої Діви. Стіни цих споруд зберігають чимало таємниць та легенд.
Крім того, десятикласники мали можливість прогулятися центральною площею Мукачева, набережною Ужгорода, де знаходиться найбільша в Європі Липова алея.
Ця поїздка ще раз переконала, яка красива та багата наша Україна.

Напередодні Дня захисника України учні 10-А класу відвідали виставку «Зброя та безпека -2018». У павільйонах Міжнародного виставкового центру десятикласники мали змогу ознайомитися із зразками озброєння та засобами індивідуальної екіпіровки солдат на полі бою, технікою та озброєнням сухопутних військ, військовою авіацією. Особливе враження на учнів справила великогабаритна військова техніка.

«  Листопад 2018  »