Середа, 13.11.2019, 22:15

2019-2020 навчальний рік

Класний керівник: Капустіна Тетяна Вікторівна

Кабінет №26

14 жовтня відзначається День захисника України! Дівчата 10-А класу привітали своїх однокласників із святом.

11 жовтня відбувся загальнорайонний захід “Героїв країна — моя Україна” з нагоди відзначення Дня захисника України у військовій частині А-0222 Окремого президентського полку імені гетьмана Б.Хмельницького.
З вітальним словом виступили Голова Шевченківської РДА ГАРЯГА Олег Олександрович, командир Окремого президентського полку ім.гетьмана Б.Хмельницького, військовий капелан, учасники АТО.
Учні 10-А класу стали учасниками цього свята. Подивилися дефіле оркестру Почесної варти Окремого президентського полку імені гетьмана Б.Хмельницького, і, це видовище привело в повний захват. Виставка військової техніки і військової зброї користувалися великим успіхом.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Читацький марафон».

8 жовтня учні 10-А класу відвідали шкільну бібліотеку та взяли участь у «Читацькому марафоні»: по черзі читали цікаві уривки з хрестоматії. А також із задоволенням відвідали книгосховище та обрали собі книжки для читання. Наш шкільний бібліотекар ознайомила з оформленням формуляру читача у відповідності з Правилами користування бібліотекою. Було цікаво!

25 вересня дівчата  10-А класу Даша Глущенко ,Аня Мигдолович,Даша Шкнєєва,Віолла Цехмейструк провели з дітьми початкової школи виховні години СТОП БУЛІНГ!. Головна умова - виробити правила життя без цькування та знущань на майбутні 365……...

2019 рік.1 вересня.10-А знову разом!!! УРААААА!!!

Першокласник 2019

«  Листопад 2019  »