П`ятниця, 19.10.2018, 04:01
Головна Місто для дітей Реєстрація Вхід

Проект «Мистецький марафон»

Сьогодні в нашій школі відбулася святкова лінійка, присвячена Дню Знань, Свято Першого дзвоника 2017 року, на якій виступали талановиті учні нашої школи з вокальними та хореографічними номерами. Директор школи Устич Неллі В'ячеславівна та представники Управління цивільно-військового співробітництва підполковник Буніна Лариса та Кашевар Людмила привітали учнів з початком нового навчального 2017-2018 року та вручили грамоти за активну співучасть у волонтерській діяльності протягом літа 2017 року.

Вітаємо школярів з 1 вересня та бажаємо їм здійснення всіх надій та сподівань у новому 2017-2018 навчальному році!

28 вересня в нашій школі відбулася урочиста «Посвята в першокласники», на якій були присутні не тільки учнів 1-х класів, але і їх батьки. На цьому святі маленькі школярі показали, чому вони вже навчилися у школі та довели, що гідні називатися учнями Спеціалізованої школи № 61. Найурочистішим моментом свята стало вручення учнівських квитків. В майбутньому до них наші школярі додадуть «Атестати зрілості», в яких будуть тільки відмінні оцінки.

В п’ятницю, 6 жовтня відбувся концерт, присвячений Всесвітньому дню учителя. В ньому приймали участь учні школи та вихованці шкільного хореографічного гуртка. Школярі привітали вчителів та побажали їм творчого натхнення, щастя і добра.

21 вересня вся планета відзначає Міжнародний день миру, мета якого закликати людей не тільки задуматися про мир, але і зробити що-небудь заради нього. Долучилися до цього свята і учні нашої школи. Вони підготували стіннівки для виставки «Голуб миру» та прийняли участь в святковому флеш-мобі. А учні 5-А, 5-Б та 6-А класів навіть підготували танок.

18 листопада Леонець Ольга, учениця 3-Б класу, та Колодяжна Анна, учениця 9-А класу, взяли участь у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів», де посіли 1 та 3 місця відповідно.

Вітаємо наших переможців!

«  Жовтень 2018  »