Вівторок, 19.03.2019, 20:21
Головна Місто для дітей Реєстрація Вхід

Проект «Мистецький марафон»

21 грудня колектив учнівського самоврядування підготував для учнів 1-4 класів "Новорічні майстер-класи".

21 грудня учні 5-6 класів взяли участь в "Новорічному квесті".

20 грудня в школі проходив "Новорічний карнавал", в якому взяли участь учні 5-11 класів.

18 грудня, напередодні дня Святого Миколая, учні 1-А класу відвідали в шкільній бібліотеці майстер-клас по створенню новорічної ялинки.

На передодні зимових свят у нашій школі з 17 по 20 грудня 2018 року пройшов марафон «Казка в гості завітала»

21 листопада учні школи долучилися до Всесвітнього дня вітань, які є невід’ємною частиною життя кожного з нас.

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини як день взаєморозуміння з дітьми, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

13 листопада учні школи долучилися до відзначення Міжнародного дня сліпих, який був затверджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я як свято розуміння людей з вадами зору та відповідального ставлення до них.

З 22 по 26 жовтня у нашій школі проходив «Кольоровий тиждень».

28 вересня відбулася урочиста Посвята в першокласники, під час якої учні 1-х класів показали чому вони вже навчилися за перший місяць навчання в школі.

1 вересня відбувся урочистий захід «Країна дитячих мрій» присвячений святкуванню Дня Знань та святу Першого дзвоника.

Вітаємо школярів з 1 вересня та бажаємо їм здійснення всіх надій та сподівань у новому 2017-2018 навчальному році!

28 вересня в нашій школі відбулася урочиста «Посвята в першокласники», на якій були присутні не тільки учнів 1-х класів, але і їх батьки. На цьому святі маленькі школярі показали, чому вони вже навчилися у школі та довели, що гідні називатися учнями Спеціалізованої школи № 61. Найурочистішим моментом свята стало вручення учнівських квитків. В майбутньому до них наші школярі додадуть «Атестати зрілості», в яких будуть тільки відмінні оцінки.

В п’ятницю, 6 жовтня відбувся концерт, присвячений Всесвітньому дню учителя. В ньому приймали участь учні школи та вихованці шкільного хореографічного гуртка. Школярі привітали вчителів та побажали їм творчого натхнення, щастя і добра.

21 вересня вся планета відзначає Міжнародний день миру, мета якого закликати людей не тільки задуматися про мир, але і зробити що-небудь заради нього. Долучилися до цього свята і учні нашої школи. Вони підготували стіннівки для виставки «Голуб миру» та прийняли участь в святковому флеш-мобі. А учні 5-А, 5-Б та 6-А класів навіть підготували танок.

18 листопада Леонець Ольга, учениця 3-Б класу, та Колодяжна Анна, учениця 9-А класу, взяли участь у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів», де посіли 1 та 3 місця відповідно.

Вітаємо наших переможців!

«  Березень 2019  »