Середа, 21.02.2018, 11:41
Головна Крок до успіху Реєстрація Вхід

Крок до успіху

3-В клас

Володарі тепер вже помаранчевого паску з карате Григорчук Андрій і Ільєнко Уляна.

Диплом за перемогу у Другому міжнародному турнірі "Львівський футзальний кубок"(ДЮФК "Арсенал" Київ-1) Шутя Тимура.

Мельничук Іван, Усов Максим, Шуть Тимур, Каленюк Нікіта з 2016 року відвідують шкільну секцію з футболу. Є переможцями змагань з футболу на кубок голови Шевченківської РДА Гаряги О.О. у 2016-2017 навчальному році, які посіли 1 місце.

Гордієнко Володимир займається у школі бальних танців Григорія Чапкіса. Є неодноразовим переможцем змагань з бальних танців, про що засвідчують його нагороди та Кубки.

Григорчук Андрій та Ільєнко Уляна з 2016 року займаються у секції з карате «Сен-Бін», є учасниками змагань, в результаті яких їм присвоєно: спочатку 9 кю з правом носіння білого поясу, а потім 8 кю з правом носіння жовтого поясу.

Мигдалович Аліна займається у секції з фехтування. Є учасницею та переможницею багатьох змагань.

Рухадзе Артем займався у секції по всестилевим єдиноборствам та посів 1 місце у 2016 році у Кубку України по всестилевим єдиноборствам.

Місік Андрій є підкорювачем Говерли, про свідчить його Кубок, та займається у музичній школі № 26 по класу скрипки, де є відмінником.

Олійник Олег займається ju-jutsu у школі бойових мистецтв «Цунамі» та посідав під час змагань 1-3 місця.

Учні 4-А класу

4-Б клас

Маркевич Матвій, Найда Кирило, Наконечний Михайло неодноразові переможці  зі спортивної гімнастики

Кузьмук Меланія займається художньою гімнастикою і не дивлячись на її досить юний вік вона вже має неперевершені результати та досягла досить великого успіху, доказом цього являється її незліченна кількість медалей, грамот та кубків.

Бурдейна Вікторія, Гмиря Петро, Бернадін Олександр це діти які мають неперевершену витримку та є досить сильні духом, вони відстоюють перші місця в бойових мистецтвах  дзюдо та карате.

Садикова Регіна, Житник Анастасія тендітні дівчата, які мають гарне відчуття ритму та граціозність будучи призерками з бальних танців.

Кузнецова Елизавета в своєму юному віці вже має досить велику кількість відзнак  та перемог з шахів.

Підгорний Тимур має відзнаку та перемогу в змаганнях з плавання.

Погребняк Артем займається футболом і його команда  являється переможцями в цьому виді спорту.

8-Б клас

Я Терещук Олександра учениця 8-Б класу спеціалізованої школи № 61 м. Києва. Дуже люблю спорт, тому уже 7 років займаюсь у федерації Кіокушинкай Карате-до.

За цей час я дійшла до коричневого поясу. У нас це називається 2-й кю. Через я планую здати екзамен і отримати чорний пояс.

На сьогоднішній день я вже отримала 18 медалей – з них за 3 місце – 5 шт.; за 2 місце – 5 шт.; і 6 медалей за – 1 місце. Я дуже люблю займатись Карате. Всі свої сили і весь вільний час. Саме тому мене було нагороджено на одному із змагань медаллю “За волю до перемоги”. Ще серед моїх нагород є три кубки.

Останні змагання, в яких я брала участь,  Відбулися 16.10.2017р. Тут я посіла 1 місце. Учасники були з Києва та Київської області та з м. Одеси.

Спеціалізована школа №61 оголошує додатковий набір учнів на 2017-2018 навчальний рік

«  Лютий 2018  »