П`ятниця, 19.04.2019, 07:38
Головна Проект 6-Б класу Реєстрація Вхід

Проект 9 «Дружбою ми сильні та єдині»

Координатор проекту: Киян Світлана Анатоліївна – вчитель української мови та літератури, класний керівник 9-Б класу.

Мета:

1. Поглибити і поширити в учнів поняття про дружбу, усвідомлювати слова «Друг»,

сприяти виникненню дружнього колективу в класі, виховувати повагу та бережне ставлення до друзів; сприймати різноманітні життєві ситуації та вміти знаходити шляхи для їх вирішення.

1. Виховувати толерантність і повагу до інших шляхом залучення учнів до інтернаціональних зв’язків, через широкий доступ до різноманітних джерел інформації.

Очікувані результати:

• Навчитися спільно реалізовувати навчальний процес, співпрацювати,

добирати форми самовираження.

• Навчитися толерантному, неупередженому ставленню до однокласників.
  • Навчитися відкривати світ дружби та товариськості через різноманітні бесіди, конкурси та виховні заходи.
  • Навчити учнів збирати матеріал для створення презентацій про дружбу.
  • Навчитися випускати стінні газети про своїх друзів.
  • При нагоді мати можливість зав’язати дружні стосунки з однолітками з інших країн.

У рамках проекту “Арт-педагогіка  на уроках української мови та літератури” студії “Гармонія” 7 грудня у 9-Б класі відбувся захист проекту “Смакові вподобання українського народу в поемі “Енеїда” І.П.Котляревського. Готуючись до його захисту, учням прийшлося ретельно попрацювати: поділитися на групи, опрацювати твір вздовж і впоперек, щоб зібрати теоретичний і практичний матеріал, дібрати відповідно темі проекту цитати, створити хмаринку тегів, оформити презентацію. Дуже складним виявилося упорядкувати оригінальну Кулінарну книгу, адже багато страв, які в ній згадуються, не мають сучасної рецептури. Тому звернулися за допомогою і до бабусь, і до мам, і, звичайно, до улюбленого Google!

Неймовірно цікавим був майстер-клас із приготування сирників за старовинним рецептом. Сучасні дівчата – чудові господині!

Проект готували майже 3 місяці, але результат і захист його виявився відмінним. Тож вивчаймо, зберігаймо звичаї й традиції нашого народу, бо це – пізнавально, цікаво і “смачно”!!!

Заходи, які були проведені в першому семестрі 2018-2019 року з метою реалізації проекту:
  • Виховна година «У Європу з Україною в серці »;
  • Єдиний Олімпійський урок;
  • Бесіда до Дня писемності;
  • Бесіда до Дня партизанської слави;
  • Бесіда до Дня памяті загиблих у Бабиному Яру;
  • Бесіда до Європейського Дня мов;
  • Інтерактивна гра до Дня Українського козацтва «Україна від козацьких часів до сьогодення ;
  • Бесіда, присвячена Дню ООН «Права дитини – мої права»;
  • Бесіда до річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників;
  • Бесіда до річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників;
  • Бесіда, присвячена Дню Української писемності «Мистецтво спілкування» ;
  • Урок памяті «Біль душі». Вшанування жертв Голодомору;
  • Захист проекту «Смакові» уподобання українців за поемою «Енеїда»;
  • Бесіда « Запобігання буллінгу в учнівському колективі»;
  • Відверта розмова «Кого називають справжнім другом»;
  • Тренінг « Поняття іміджу у житті сучасного підлітка»;
  • Конкурс – гра «Новорічні сюрпризи»;

21 лютого учні нашого класу долучилися  до відзначення  Міжнародного  дня рідної мови . Були проведені різноманітні  цікаві, повчальні  та виховні заходи : учні добирали вислови про мову, створювали презентації , брали активну участь у Мовному квесті, філологічному експресі, конкурсі читців поезій про рідну мову. Тож вивчаймо, бережімо та шануймо наш скарб-мову!

20 лютого у 9-Б класі було проведено бесіду – реквієм присвячену пам’яті «Небесної сотні». Учні переглянули підготовлену ними презентацію, виступили із інформативними повідомленнями. Імена загиблих назавжди залишаться в наших серцях!

12 березня учні нашого класу взяли активну участь у поетичному марафоні, присвяченому творчості Т.Г.Шевченка.

«  Квітень 2019  »