П`ятниця, 19.04.2019, 07:58

2018-2019 навчальний рік
Класний керівник: Лисенко Лариса Юріївна
Кабінет №42
У рамках проекту студії "Гармонія" "Використання елементів арт-педагогіки в освітньому процесі" 20 грудня в 7-А класі відбувся виховний захід "Запахи свята". Готуючись до захисту проекту, семикласники провели величезну підготовчу роботу:опитали учнів і вчителів щодо улюблених свят і ароматів,які з ними асоціюються,ще раз ретельно опрацювали вивчені твори,де згадувалися День Святого Миколая,Новий рік,Різдво і,звичайно,День народження. Під час заходу учні презентували аромати названих свят,із задоволенням брали участь у конкурсі "Упізнай запах"

Чудовим подарунком до Дня Святого Миколая стала для учнів 7-А класу екскурсія на один із найбільших телеканалів України "1+1". Діти відвідали найсучасніший "ньюзрум", де створюються новинні сюжети, побували в студії ТСН і навіть потрапили в прямий ефір програми "Сніданок 1+1".
Екскурсія подарувала учням незабутні враження від зустрічі з людьми, закоханими у свою професію, позитивні емоції й чудовий настрій!

На осінніх канікулах учні 6-Б та 7-А класів відвідали Черкаси. Під час подорожі ми ознайомилися з історією та визначними пам'ятками давнього міста. Найбільше враження справив на нас храм "Білий Лотос"- найбільший буддійський храм у Європі. Там ми доторкнулися до стародавніх традицій Сходу і відчули позитивну енергетику цього унікального місця.

16 жовтня учні 7-А класу відвідали Київський велотрек - один із найстаріших велотреків Європи з непростою, але цікавою історією.

«  Квітень 2019  »