Середа, 21.02.2018, 11:55

6-A клас
2017-2018 навчальний рік
Класний керівник: Лисенко Лариса Юріївна

Під час осінніх канікул учні 5-Б та 6-А класів разом з класними керівниками здійснили екскурсію до міста Канів. Для мільйонів людей усього світу місто Канів назавжди поєдналося з ім'ям великого сина українського народу Тараса Шевченка, місцем його вічного спочинку - Чернечою горою. Учні побували на території Шевченківського національного заповідника, який розташований на Чернечій (Тарасовій) горі, неподалік від Дніпра, відвідали Державний музей Т.Г.Шевченко, перший народний музей Шевченко - "Тарасова світлиця", які розташовані на території заповідника, де ознайомилися з унікальними пам'ятками, окрасою яких є меморіальні речі, рідкісні видання творів Т.Г.Шевченко, цінні архівні документи, фото і кіноматеріали знаменитих бандуристів і кобзарів.
Комплекс Шевченківського національного заповідника є не лише геологічною пам'яткою, а й пам'яткою природи. Піднявшись на вершину гори ми помилувалися чудовим парком, а з оглядового майданчика нам відкрилися дивовижні види на первозданний Дніпро і його береги.

21 вересня, в Міжнародгий день миру учні 5-Б класу прийняли участь в святковому флеш-мобі.

Для кращої адаптації учнів в старшій школі в класі була проведена година спілкування на тему: "Давайте знайомитись".
 Учні розповідали про значення свого ім'я, родину, свої захоплення, хобі.

З 20 серпня  по 20 вересня учні 6-А класу взяли активну участь у проведенні місячника безпеки дорожнього руху. Було проведено Єдиний урок з правил безпечної поведінки дітей на дорозі,на виховній годині учні пригадали правила дорожнього руху, взяли участь у конкурсі малюнків.

Спеціалізована школа №61 оголошує додатковий набір учнів на 2017-2018 навчальний рік

«  Лютий 2018  »