Субота, 23.06.2018, 15:18

2017-2018 навчальний рік
Класний керівник: Лисенко Лариса Юріївна
Кабінет №42
5 травня учні 6-А класу відвідали одне з найкрасивіших місць Києва-Національний ботанічний сад імені М.Гришка. Ми пройшли березовою алеєю, милувалися квітучими бузком і пишними каштанами, деревовидними півоніями, відвідали виставку фіалок. А піднявшись на найвищий пагорб, побачили чудову панораму травневого Києва.

20 грудня у 6-А класі було проведено майстер-класи з виготовлення іграшок і новорічних прикрас. Найприємніше те,що керували процесом наші однокласниці: Загородна Софія, Костенко Софія та Радченко Анна.

Усі отримали величезне задоволення і чудові прикраси до свята!

20 листопада учні нашого класу відвідали хлібозавод «Кулиничі». Під час захоплюючої екскурсії ми побачили весь

процес виробництва хлібобулочних виробів:від замішування до упаковки,подивилися цікавий фільм про історію

хлібопечення.Але найбільше нам сподобалося побувати в ролі пекарів -  взяти  участь у майстер-класі з виготовлення рогаликів,

якими згодом ми із задоволенням поласували.Усі були в захваті!

Під час осінніх канікул учні 5-Б та 6-А класів разом з класними керівниками здійснили екскурсію до міста Канів.

Для мільйонів людей усього світу місто Канів назавжди поєдналося з ім'ям великого сина українського народу Тараса Шевченка,

місцем його вічного спочинку - Чернечою горою. Учні побували на території Шевченківського національного заповідника, який

розташований на Чернечій (Тарасовій) горі, неподалік від Дніпра, відвідали Державний музей Т.Г.Шевченко, перший народний музей

Шевченко - "Тарасова світлиця", які розташовані на території заповідника, де ознайомилися з унікальними пам'ятками, окрасою

яких є меморіальні речі, рідкісні видання творів Т.Г.Шевченко, цінні архівні документи, фото і кіноматеріали знаменитих бандуристів і кобзарів.
Комплекс Шевченківського національного заповідника є не лише геологічною пам'яткою, а й пам'яткою природи. Піднявшись на вершину гори

ми помилувалися чудовим парком, а з оглядового майданчика нам відкрилися дивовижні види на первозданний Дніпро і його береги.

21 вересня, в Міжнародгий день миру учні 5-Б класу прийняли участь в святковому флеш-мобі.

З 20 серпня  по 20 вересня учні 6-А класу взяли активну участь у проведенні місячника безпеки дорожнього руху.
 Було проведено Єдиний урок з правил безпечної поведінки дітей на дорозі,на виховній годині учні пригадали
 правила дорожнього руху, взяли участь
 у конкурсі малюнків.

«  Червень 2018  »