П`ятниця, 19.04.2019, 07:41

5-Б клас

2018 - 2019 навчальний рік

Класний керівник:  Малінко Вікторія Євгеніївна

В рамках проекту,присвяченого 500-річчю з дня смерті Леонардо да Вінчі, учні 5-Б класу намагалися відтворити винаходи великого митця.

Взяли участь і знов перемогли у квесті до Всесвітнього дня водних ресурсів.

Учні 5-Б класу поставили уривок з казки 12 місяців в рамках проекту з англійської мови

Напередодні весняних свят учні 5-Б класу пройшли цікавий майстер-клас і приготували дивовидні подарунки своїм улюбленим матусям.

3 лютого учні 5-Б класу взяли участь у благодійній акції на підтримку онкохфорих дітей лікарні Охматдит. Вони подарували діткам іграшки, малюнки та щирі побажання скорішого одужання.

22 січня учні нашого класу цікаво відсвяткували 100-річчя з нагоди Дня Соборності України. Взяли участь у вікторині,а також посіли І місце у шкільному квесті.Вітаємо нашу незмінну команду!Так тримати!

Напередодні Нового року команда 5-Б класу взяла участь у Новорічному квесті і перемогла.А також ми підготували жартівливі новорічні загадки та запальний танок на шкільне Новорічне свято.

11 січня учні 5-Б класу вирішили привітати один одного із Міжнародним днем “ДЯКУЮ”.Вони прикрасили клас,дякували один одному на різних мовах і написали твір-подяку найдорожчим в світі людям.

5 листопада учні 5-Б класу долучилися до флеш-мобу,присвяченому Дню національного костюму

Осінні канікули учні 5-Б класу провели з користю. Ми відвідали Національний історичний музей України. На інтерактивній екскурсії познайомились зі звичаями й побутом Київської Русі. А по дорозі зазирнули на Пейзажну алею.

На останньому тижні перед канікулами учні 5-Б класу взяли участь у міні -проекті “Перефарбуємо сірі будні у яскраві кольори”

Наші перші досягнення!Вітаємо команду 5Б класу з перемогою у Квесті серед учнів школи,який був присвячений Всесвітньому дню Мира.

Ми ради вітати у середній школі нове поповнення. Учні 5-Б класу на чолі с класним керівником будуть продовжувати традиціі нашої школи.В добру путь!

«  Квітень 2019  »