П`ятниця, 19.04.2019, 07:38
Головна Проект асоційованих шкіл ЮНЕСКО "Відеоролик на роликах" Реєстрація Вхід

Проект «ЕКО-фест»

4-В клас в рамках проекта "ЧистоFest" посадив на пришкільній ділянці саджанці квітів.

Розповідаючи про своїх домашніх улюбленців, учні 2 - Б класу мріють про те , що кожна покинута тваринка обов'язково знайде затишну домівку

У рамках реалізації шкільного проекту "Еко-фест" 22 лютого у 3-Б класі відбувся воркшоп на тему "Альтернативні джерела енергії". Результатом пошуку стало усвідомлення доцільності використання екологічно чистих невичерпних джерел енергії у повсякденному житті.

Серед життєвих пріоритетів головним є здоров'я. Це - основне багатство кожної людини. Тому в рамках проекту 6-Б класу на тему: " Твої життєві пріоритети" в І семестрі 2018-2019 н.р. особлива увага була приділена пріоритету ЗДОРОВ'Я. В рамках проекту були проведені класні години, виховні заходи, фізкультхвилинки, конкурси на теми: " Очі - дзеркало душі", "Обличчям до тварин", "Про безпеку пам'ятай", "Гігієна підлітка". Восени біля школи висаджені цибулинки тюльпанів. Створені та переглянуті презентації на теми: "Гігієна тіла", "Раціональне харчування". Проведена екскурсія до м. Черкаси.

16 жовтня у СШ №61 відбулась виставка осінніх композицій. Роботи були виконані з різних природних матеріалів, а тематику композицій учні визначали самостійно. Школярі змогли уміло поєднати у своїх композиціях квіти, листя, овочі, фрукти. Всі роботи приємно вражали, дарували хороший настрій.

27-28 вересня учні 8-А і 11-А класів 61-ї школи взяли участь у еко-форумі “Let’s do it, Ukraine!School Recycling”. Відвідали лекції щодо корисності розділення і сортування сміття. Створили креативний ролик на тему «Сортування сміття у школі» і вдало захистили його.

«  Квітень 2019  »