Середа, 13.11.2019, 22:17
Головна Інформація про нашу школу Реєстрація Вхід

з поглибленим вивченням інформаційних технологій

Наша школа була заснована і відкрита  22 листопада 1935 рокуДо цього часу існувала 10 років, не маючи власного приміщення. Спочатку це була жіноча школа, а після ІІ-ї Світової війни стала змішаною.

Гордістю школи завжди були її педагоги та випускники. Першим директором експериментальної школи Наркомпросу був академік Костюк Григорій Силович, імя якого присвоєно Інституту психології АПН України.

В подальшому педагогічні колективи очолювали директори Болотова Ніна Михайлівна Гаврилова Поліна АндріївнаГеорг Евеліна Костянтинівна,

з1994 року школа працювала під керівництвом директора Новосельцевої Ірини Миколаївни, випускниці школи.

З серпня 2012 року школа працює під керівництвом директора Устич Неллі В’ячеславівни.

Серед випускників школи:

- колишній проректор Київського національного університету Цвєтков О.П.,

- заслужена вчителька України, в минулому директор СШ № 25 Кудрявцева Людмила Федорівна,

- колишня завідуюча Шевченківським районо та директор інтернату № 3 для дітей-сиріт Берліна Олена Іванівна,

- професор, доктор технічних наук Бякова Олександра Вікторівна,

журналіст, ведучий телеканалу «Інтер» - Колодій Олександр,

- олімпійська чемпіонка - Садівнича Олена (Корольова),

-  відомий підприємець - меценатОнищенко  Олександр

та багато інших.

Випускники школи гідно воювали на фронтах Великої Вітчизняної Війни, багато з них стали професійними військовими та виховали безліч патріотів та захисників Вітчизни. Школа пишається співпрацею з Радою ветеранів ІІІ-ї Гвардійської Танкової армії та створеним музеєм (Голова Зорін Віталій Філіпович – полковник танкових військ у відставці, фронтовик ).

В 2004 році за сприяння Державної податкової адміністрації України створено перший в країні Податковий клас (профільний, економічний). З цього часу триває дружба та співпраця з податковими структурами,  Шевченківська районна податкова адміністрація є шефом цих класів.

Традицією школи є повернення випускників  після навчання в ВУЗі в якості вчителів, 8 з них  працюють сьогодні в закладі.

З 2006 року школа набула статус спеціалізованої з поглибленим вивченням інформаційних технологій.

За цей період 157 учнів стали переможцями олімпіад, 22 переможця МАН. Сьогодні в школі навчається близько 420 учнів та працює 58 педагогів,  серед них вчителі-ветерани, які віддають  роботі з дітьми свої знання та досвід протягом декількох десятиріч: Оселедько Надія Миколаївна, Малінко вікторія Євгенівна – вчителі математики, Мартиненко Галина Василівна, Шевченко Ніна Іванівна, Задніпрянець Любов Леонтівна – вчителі початкових класів, Максимчук Олена Вікторівна – вчитель історії, Озерова Наталія Іванівна, Сидоренко Людмила Василівна, Селіверстова Лариса Дмитрівна – вчителі англійської мови, Гордієнко Світлана Іванівна – вчитель інформатики. Серед педагогічних кадрів: 10 - «Вчителів-методистів»; 11  мають звання  «Старший вчитель»

В 2013 році школа презентувала новий логотип

м. Київ