Середа, 13.11.2019, 22:13
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость
Головна FAQ Реєстрація Вхід

Головна » FAQ [ Додати питання ]

FAQ - Як створити \ завантажити \ роздати торрент! Для початку треба встановити торрент-клієнт. Програму за допомогою якої ви будете завантажувати і роздавати файли. Завантажити торрент-клієнт можна тут: http://www.utorrent.com/download.php .

Після того як Ви вибрали, завантажили і встановили клієнт Ви починаєте пошук матеріалу, який би хотіли завантажити. Шукати з сайтів: tfile.ru, torrents.ru, thepiratebay.org, freetorrent.ru і багатьох інших .. (за винятком torrents.ru інші сайти не вимагають реєстрації)

... І викачуємо файл-торрент.
Радимо перейменувати торрент, щоб в майбутньому його було простіше знайти.
Будьте уважні торрент-файл скачується браузером (таким як Internet Explorer, Opera, Mozila firefox та ін), а не менеджерами закачки (такими як FlashGet, ReGet, Download Master і ін.) Якщо ви користувач Opera - відключіть вбудований бітторрент-клієнт.

Тепер запускаємо клієнт і додаємо, скачаний раніше, торрент-файл, натиснувши на кнопку Додати торрент.

Знаходимо скачаний файл-торрент і тиснемо Відкрити.

Вказуєте куди зберегти файл. Тут же ви можете вибрати які файли з роздачі завантажити, якщо вам потрібні не всі (більш докладно про закачування частини файлів можна прочитати в Як закачати окремий файл з торрента або докачати раніше пропущені файли торрента.). Після цього натискаєте Ок.

Клієнт починає пошук сидів і бенкетів, які в даний момент качають і роздають разом з вами даний контент. Після цього почнеться закачування вибраних файлів.

1. Тиснемо на посилання
2. Відкриється сторінка приблизно такого змісту:

3. Тиснемо на кнопку "Безкоштовно"

4. Чекаємо, поки таймер закінчить відлік часу з 60 секунд до 0
5. Натискаємо кнопку "Завантажити файл"

6. У вікні, завантаження вибираємо спосіб збереження файлу і натискаємо "ОК"

1. Тиснемо на посилання (наприклад, на "Завантажити ключ").
2. Відкриється сторінка приблизно з таким змістом:

1. Тиснемо на посилання
2. Перейшовши по посилання ми по подаємо на сайт там натискаємо \ "Free User \"

3. Тепер чекаємо 150 секунд ...

4. Ну ось нарешті те пройшло 150 секунд тепер ви натискаєте на кнопку \ "DownLoad \" і починається стрибка!

5. Таку процедуру треба буде виконати стільки разів на скільки частин розбитий файл завантаживши всі архіви ви розгорнете їх і там буде повний файл!

Припустимо, завантажили ви гру, а там замість звичних *. exe і тп. файлів - якісь. iso або. mds. У цій інструкції ви навчитеся дуже швидко перетворювати їх у "віртуальний диск"

Що вам знадобиться:
Daemon Tools
Програма чи гра у вигляді образу

1 крок
У цьому прикладі ми будемо працювати з програмою Daemon Tools Lite 4.30.1 Завантажити її можна за цим посиланням:
Власне, качаємо.
(Ті, у кого вона вже є і встановлена, кроки 1 і 2 пропускають)

2 крок
Тепер її треба встановити. Запускаєте установку, і скрізь натискаєте "Далі", нічого складного в цьому немає.

3 крок
Після встановлення нам треба змонтувати сам образ.
У треї (правий нижній кут, де годинник) шукаємо значок програми (він може бути як на картинці - червоним, білим, або зеленим)

4 крок
Кількома по ньому правою кнопкою миші, і в меню вибираємо Virtual CD / DVD-ROM

5 крок