Середа, 13.11.2019, 22:19
Спеціалізована школа №61
з поглибленим вивченням
 інформаційних технологій
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Головна Олімпіади, конкурси, заходи Реєстрація Вхід
Меню сайту

Форма входу
Логін:
Пароль:

Увага

Лічильник
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні сайти













Шкільні web-сайти

Головна » Дошка оголошень (23)

Початкова школа [0]Олімпіади, конкурси, заходи [23]

                                                               Переможці Всеукраїнських конкурсів

 1 

Всеукраїнський конкурс

з інформаційних технологій «ITalent»,

номінація «2D графіка»

Шевчук Дар'я

9-А

Гордієнко С.І.

І

2

Всеукраїнський конкурс

з інформаційних технологій «ITalent»,

номінація «2D графіка»

Долженков Владислав

7-А

Гордієнко С.І.

ІІІ

3

Всеукраїнський конкурс

з інформаційних технологій «ITalent»,

номінація «2D анімаці»

Міхеєва Катерина 

 

11-А

Руль Н.Г.

топ 10 кращих робіт

4

Всеукраїнський конкурс

з інформаційних технологій «ITalent»,

номінація «статистична 2D графіка»

Лошак Вікторія

11-А

Руль Н.Г.

топ 10 кращих робіт

5

Всеукраїнський конкурс

з інформаційних технологій «ITalent»,

номінація «Розробка у Scratch»

Гордієнко Владислав 3-А Гордієнко С.І. топ 10 кращих робіт
 6

Всеукраїнський конкурс

з інформаційних технологій «ITalent»,

номінація«статистична 2D графіка»

Зеленюк Анастасія 11-А Руль Н.Г. топ 10 кращих робіт
 7

ХVIII Всеукраїнський конкурс

учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту»

Малінко Гліб 11-А Лімонова О.Є. лауреат
Олімпіади | Переглядів: 74 | Дата: 26.03.2019 | Коментарі (0)

                                        Переможці МАН                               

 

           Хімія              

    1    

11-А

    Сотскова Аліна Олексіївна    

 

     Капустіна Т.В.   

 

                                 Переможці районних конкурсів

№з/п

Назва конкурсу

ПІБ учня

Клас

ПІБ вчителя

Місце

1

імені Петра Яцика

Іщенко Вікторія

4-Б

Мирза С.В.

3

2

імені Петра Яцика

Гаврилюк Тарас

4-А

МартиненкоГ.В.

3

3

імені Петра Яцика

Кириленко Олександра

3-Б

Пясецька Н.В.

2

4

імені Петра Яцика

Шевченко Поліна 3-А Матяш Н.В. 3
5

Міжнародного мовно-літературного

конкурсу імені Тараса Шевченка

Пилипчук Олександра 10-А Киян С.А. 1
6 «Математичний квест» Наконечний Михайло 4-Б Мирза С.В. ІІІ
7 «Математичний квест» Полосков Іван 4-Б Мирза С.В. ІІ
8 «Математичний квест» Гоменюк Вікторія 4-А Мартиненко Г.В. ІІІ
9 «Математичний квест» Зівак Сергій 4-А Мартиненко Г.В. ІІІ
10 «Математичний квест» Гаврилюк Тарас 4-А Мартиненко Г.В. ІІІ
11 «Математичний квест» Іщенко Вікторія 4-Б Мирза С.В. ІІІ
Олімпіади | Переглядів: 54 | Дата: 26.03.2019 | Коментарі (0)

                                                   Переможці районних олімпіад

№з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Клас

Предмет

Місце

1

Колодяжна Анна Олексіївна

Демидова І.П.

9-А

Біологія

3

2

Садовнік Олександр Андрійович

Демидова І.П.

10-А

Біологія

3

3

Лошак Вікторія Вікторівна

Демидова І.П.

11-А

Біологія

3

4

Колодяжна Анна Олексіївна

Шаповал Н.С.

9-А

Зарубіжна література

3

5

Берегеля Богдана Сергіївна

Лисенко Л.Ю.

11-А

Зарубіжна література

3

6

Ковтун Евеліна Сергіївна

Малінко В.Є.

7-А

Математика

2

7

Томов Дмитро Олександрович

Малінко В.Є.

7-Б

Математика

2

8

Мардус Кристина Вадимівна

Руль Н.Г.

6-А

Комп’ютерна графіка

1

9

Долженков Владислав Валерійович

Гордієнко С.І

7-А

Комп’ютерна графіка

1

10

Колодяжна Анна Олексіївна

Гордієнко С.І

9-А

Комп’ютерна графіка

2

11

Лошак Вікторія Вікторівна

Руль Н.Г.

11-А

Комп’ютерна графіка

2

12

Соловйов Дмитро Едуардович

Попадюк О.М.

8-А

Географія

3

13

Коваленко Карина Олегівна

Киян С.А.

11-А

Українська мова

3

14

Томов Дмитро Олександрович

Капустіна Т.В.

7-Б

Хімія

3

15

Сотскова Аліна Олексіївна

Капустіна Т.В.

11-А

Хімія

3

16

Олефіренко Михайло Володимирович

Озерова Н.І.

11-А

Анг.мова

3

17

Шевчук Дар'я Олегівна

Гордієнко С. І.

9-А

Веб-дизайн

1

Переможці міських олімпіад:

 №з/п 

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Клас

Предмет

Місце

1

Шевчук Дар’я Олегівна

Гордієнко С.І.

9-А

Веб-дизайн

1

2

Колодяжна Анна Олексіївна

Гордієнко С.І.

9-А

Комп’ютерна графіка

3

Олімпіади | Переглядів: 66 | Дата: 26.03.2019

ВІТАЄМО!!!

переможців та призерів І районного етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України 2016-2017 н.р.

 

ПІП учня Клас Відділення Секція Місце
Малінко Гліб Євгенович  10-А Всесвітня історія Висвітлення трагедії Голокосту в провідних світових ЗМІ (40-ихрр. ХХст.  Та сучасних 1
Шевчук Дар'я Олегівна 8-А Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми Навчально-розвивальна ігрова програма "Множини" 1
Берегеля Богдана Сергіївна 10-А Фольклористика Відображення світогладу українців у купальському обряді ( на матеріалах, зібраних на Київщині) 1
Коваленко Карина Олегівна 10-А Російська література "Музыка стихотворений Марии Цветаевой" 2
Бугайов Ігор Васильович 11-А Хімія Дослідження пральних порошків та їх вплив на екологію та здоров'я людини 2

 

 

Олімпіади | Переглядів: 187 | Дата: 12.05.2017 | Коментарі (0)

ВІТАЄМО!!!

переможців та призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад та конкурсів 2016 – 2017 н. р.!!!

 

Біологія

9-А  Садовнік Олександр Андрійович 3 місце 

 

Історія

10-А Олефіренко Михайло Володимирович 3 місце

11-А Іщенко Артем Андрійович 3 місце

 

Математика

6-А Ковтун Евеліна Сергіївна 2 місце

6-Б Томов Дмитро Олександрович 3 місце

10-А Драбіковська Анастасія Володимирівна 2 місце

 

Економіка

11-А Васильєва Аліса Олександрівна 3 місце

11-А Іщенко Артем Андрійович 3 місце

 

Зарубіжна література

7-Б Скітський Владислав Вікторович 2 місце

10-А Берегеля Богдана Сергіївна 3 місце

 

Комп'ютерна анімація

Комар Аліна Андріївна 1 місце

 

Англійська мова

Олефіренко Михайло Володимирович 1 місце

 

Комп'ютерна графіка

6-Б Алейнікова Софія Дмитрівна 1 місце

6-А Долженков Владислав Валерійович 2 місце

6-А Мардус Кристина Вадимівна 2 місце

7-Б Маркевич Єгор Анатолійович 3 місце

8-А Шевчук Дар'я Олегівна 1 місце

8-А Колодяжна Анна Олексіївна 3 місце

10-А Лошак Вікторія Вікторівна 2 місце

 

Рос. мова і література

10-А Драбіковська Анастасія Володимирівна 3 місце

 

Веб-дизайн

6-А Новіков Віктор Степанович 3 місце

8-А Шевчук Дар'я Олегівна 1 місце

8-А Левченко Марія Сергіївна 2 місце

10-А Сотскова Аліна Олексіївна 1 місце

10-А Драбіковська Анастасія Володимірівна 1 місце

10-А Олефіренко Михайло Володимирович 3 місце

11-А Мілко Станіслав Русланович 1 місце

11-А Васильєва Аліса Олександрівна 2 місце

Олімпіади | Переглядів: 186 | Дата: 12.05.2017 | Коментарі (0)

 

ВІТАЄМО!!!

переможців та призерів інтелектуальних конкурсів

2016-2017 н.р.

 

Клас ПІП учня Місце Конкурс
4-А Артеменко Костянтин ІІ Математичний квест
4-Б Завгородня Марина ІІ Математичний квест
4-Б Мелещук Єгор ІІІ Математичний квест
3-Б Іщенко Вікторія ІІІ Конкурс ім. П. Яцика
3-А Андронова Олена ІІІ Конкурс ім. П. Яцика
4-Б Матюніна Уляна ІІ Конкурс ім. П. Яцика
5-А Бурдейка Євгенія Анатоліївна ІІ Конкурс ім. П. Яцика
5-А Миронченко Аліса Олексіївна ІІІ Конкурс ім. П. Яцика
8-А Колодяжна Анна Олексіївна І Конкурс ім.Т. Шевченка
9-А Пилипчук Олександра Анатоліївна   ІІ Конкурс ім.Т. Шевченка
Олімпіади | Переглядів: 230 | Дата: 12.05.2017 | Коментарі (0)

ВІТАЄМО!!!

переможців та призерів інтелектуальних конкурсів

 (початкова школа)2015-2016 н.р.

  1

Матюніна Уляна

Шевченко Н. І.

3-Б

Конкурс ім. Яцика

3

2

Масовець Ксенія

Шевченко Н. І.

3-Б

Конкурс ім. Яцика

3

3

Бурдейна Євгенія

П’ясецька

 Н. В.

4-А

Конкурс ім. Яцика

2

4

Мармута Олександр

Матяш Н. В.

4-А

Математичний квест

3

5

Бурдейна Євгенія

Матяш Н. В.

4-А

Математичний квест

3

 

ВІТАЄМО!!!

переможців та призерів І районного етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України 2015-2016 н.р.

 

ПІБ

учня

    Клас

   Секція

Назва      роботи

Педагогічний керівник

Місце
на І етапі

Іщенко

Артем

10

Історія України

«Відомі та невідомі сторінки життя Миколи Руденка»

Вялкова О. В.

1

Драбіковська

Анастасія

9

Прикладна математика

«Магічні властивості чисел»

Малінко В. Є.

2

 

Олімпіади | Переглядів: 341 | Дата: 18.01.2016 | Коментарі (0)

ВІТАЄМО!!!

переможців та призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад та конкурсів 2015 – 2016 н. р.!!!

№з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Клас

Предмет

Місце

1

Садовник Олександр

Демидова І. П.

8

Біологія

3

2

Коломеєць Катерина Олександрівна

Кінзерська Л. М.

7

Українська мова і література

3

3

Іщенко Артем Андрійович

Вялкова О. В.

10

Історія

2

4

Щербакова Анастасія

Гордієнко С. І.

11

Комп’ютерна анімація

2

5

Маркевич Єгор Анатолійович

Оселедько Н. М.

6

Математика

3

6

Драбіковська Анастасія Володимирівна

Попадюк О. М.

9

Географія

3

7

Шевчук Дар’я Олегівна

Гордієнко С. І.

7

Комп’ютерна графіка

1

8

Лошак Вікторія Вікторівна

Чечель Т. В.

9

Комп’ютерна графіка

3

9

Богом’я Олена Володимирівна

Руль Н.Г

11

Комп’ютерна графіка

3

10

Бузницька Марина Василівна

Кузнєцова С. А.

8

Російська мова

3

11

Томова Вікторія Олександрівна

Кузнєцова С. А.

8

Російська мова

2

12

Драбіковська Анастасія Володимирівна

Кузнєцова С. А.

9

Російська мова

2

13

Коваленко Карина Олегівна

Кузнєцова С. А.

9

Російська мова

2

14

Мінка Олександра Сергіївна

Кузнєцова С. А.

10

Російська мова

3

15

Васильєва Аліса

Гордієнко С. І.

10

Веб-дизайн

2

16

Дзиговський Владислав

Гордієнко С. І.

9

Веб-дизайн

2

17

Шевчук Дар’я Олегівна

Гордієнко С. І.

7

Веб-дизайн

1

Конкурси

  1.

Дзиговська Валерія

Озерова Н. І.

7

Фотоконкурс»Англійська мова в моєму житті»

1

2.

Долбещенкова Марія

Селіверстова Л. Д.

5

Фотоконкурс»Англійська мова в моєму житті»

2

3.

Махиня Анастасія

Озерова Н. І.

7

Фотоконкурс»Англійська мова в моєму житті»

1

4.

Ковтун Єва

Киян С. А.

5

Конкурс ім. Шевченка

1

5.

Бузницька Марина

 

8

Конкурс «Пожежна безпека очима дітей»

3

6.

Клименко Денис

 

10

Конкурс «Увага,діти на дорозі»

3

7.

Шевчук Дар'я

Гордієнко С.І.

7

Конкурс «Майбутнє країни – у мріях дитини» 1 місце

 

Олімпіади | Переглядів: 322 | Дата: 18.01.2016 | Коментарі (0)

Список призерів ІІ ( районного) етапу Всеукраїнської олімпіади в 2013/2014 навчальному році

1. Українська мова та література

П'ятник Катерина 7-А клас ІІІ місце

2. Математика

Дзиговський Владислав  7-А клас  І місце

3. Веб-дизайн

Медведкова Юлія 9-А клас  ІІІ місце

Ореховський Георгій 11- А клас  ІІІ місце

4. Комп’ютерна анімація

Нікон Валерія 8-А клас  ІІ місце

Степанець Оксана 11-А клас  І місце

5. Комп’ютерна графіка 

Бурякова Олена 7-А клас ІІ місце

Карпова Ганна 10-А клас  ІІІ місце

Степанець Оксана 11-А клас  ІІІ місце

6. Правознавство

Михайленко Анна 9-А клас  І. місце

Мелещук Ольга 9-А клас  ІІ місце

7. Географія 

Нечай Марина 10-А клас ІІІ місце

Гаврилова  Анна 11-А клас ІІІ місце

8. Педагогіка та психологія

Смоляр Софія11-А клас ІІІ місце

9. Російська мова та література

Ковалевська  Діана 8-А клас ІІІ місце

10. Світова література

Таранюк Катерина 9-А клас ІІІ місце

Олімпіади | Переглядів: 713 | Дата: 12.04.2014

Підсумки участі учнів сш №61 
у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 
з базових дисциплін у 2012-2013н.р

 • УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

 Малінко Гліб  (6 клас)І місце

Коваленко Карина (6 клас) ІІІ місце

Гаврилова Анна (6 клас) ІІІ місце

Лукашевич Вадим (3 клас) ІІІ місце

Коломеєць Катерина (4 клас) ІІІ місце

Чумакова Емілія (4 клас) ІІІ місце

 • АНГЛІЙСЬКА МОВА

 Аокі Реона (9 клас) ІІІ місце

• МАТЕМАТИКА

 Дзиговський Владислав (6 клас) І місце

Потьомін Ігор (6 клас) І місце

Малінко Гліб  (6 клас) ІІ місце

Славицька Олександра (3 клас) ІІ місце

Шинкевич Максим  (4 клас) І місце

• Географія

 Щербакова Анастасія (8 клас) ІІІ місце

Нечай Марина   (9 клас) ІІІ місце

Гаврилова Анна (10 клас) І місце         

 • ВЕБ-ДИЗАЙН

 Медведкова Юлія (8 клас) І місце

Ореховський Георгій (10 клас) ІІ місце

 • КОМП’ЮТЕРНА АНІМАЦІЯ

 Бурякова Олена (6 клас) І місце

Лісник Анастасія (8 клас) ІІ місце

Шпетна Олександра (9 клас) І місце

Олізаренко Юлія (11 клас) ІІ місце

• КОМП’ЮТЕРНА ГРАФІКА

 Шпетна Олександра (9 клас) ІІ місце

Карпова Анна (9 клас) ІІ місце

Аокі Реона (9 клас) ІІІ місце

Степанець Оксана (10 клас) І місце

Олізаренко Юлія (11 клас) ІІ місце

Зозуля Наталія (11 клас) ІІІ місце

 • ІІ (районний) етап учнівського конкурсу з усного рахунку  (початкова школа)

Мельничук Гліб (4 клас) ІІ місце

 • ІІ (районний) етап учнівського конкурсу з швидкочитання 3 - 4 класи

Авраменко Софія (4 клас) ІІ місце

 • ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

 Бузницька Марина (4 клас) І місце

 • ІІ (районний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої»

 Амезіан Нора (11 клас) І місце

 • «Київський міський відкритий конкурс учнівської молоді з Інформаційних технологій 2013» в номінації «Краща програмна розробка»

Олізаренко Юлія (11 клас) ІІ місце

Олімпіади | Переглядів: 699 | Дата: 28.01.2013 | Коментарі (0)

УВАГА!


Спеціалізована школа №61 оголошує додатковий набір на вільні місця

Першокласник 2019

Спеціалізована школа № 61 міста Києва – учасник Всеукраїнського науково-педагогічного проекту "Інтелект України"

Якщо ви вважаєте, що ваша дитина допитлива й розумна, якщо ви пов'язуєте майбутнє своєї дитини з інтелектуальною сферою –
ми чекаємо на вас
. >>>

Пошук
Loading

Mantikor © 2019-2009 Хостинг від uCoz